Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto udělujete společnosti SYSCAE s.r.o. se sídlem Jeseniova 2829/30, Praha - Žižkov, PSČ 130 00 IČO: 60711612, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 35996, jako správce osobních údajů (dále jen „společnost SYSCAE“),

svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů.

A to v rozsahu: identifikační údaje, kontaktní údaje, popisné údaje, případně další informace, které o Vás společnost SYSCAE získala, a bude je využívat tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohla lépe zacílit Vašim potřebám.

Za účelem: oslovování s nabídkou produktů a služeb společnosti SYSCAE, komunikace v rámci servisních dotazů a postupů, včetně informování o aktualitách, aktualizacích, nejrůznějších opatřeních, případně akcích, soutěžích a zasílání přání.

Souhlas je udělen na dobu 5 let.

Dále berete na vědomí, že tento souhlas můžete kdykoliv odvolat elektronicky na adrese syscae@syscae.cz nebo písemně na adrese společnosti SYSCAE. Souhlas můžete odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu. ároveň můžete na sdílené informace kdykoliv nahlédnout anebo nám zaslat požadavek k jejich úpravě.

Více podrobností o zpracování osobních údajů se můžete dočíst v Informacích o zpracování osobních údajů uvedených na webové stránce společnosti SYSCAE.

Máte dotaz?

Jsme zde pro vás a těšíme se na nové výzvy! V případě dotazů nám napište anebo zavolejte na +420 225 308 111.

*
*
Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
Syscae